Assan Port kapılarını İSTE’ye açtı

Yayınlanma Zamanı : 29 Mayıs 2022 Saat: 10:30

Assan Port kapılarını İSTE’ye açtı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi akademik personeli, sektör buluşmaları kapsamında Assan Port’u ziyaret etti.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi öğretim üyeleri İSTE Rektör Yardımcısı ve Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Meltem Eken önderliğinde yapılan ziyarette fakülte personelini Assan Port adına Genel Müdür Toros Tolga Keleşoğlu, Operasyonlar Direktörü Tarık Efe Kendir ve İnsan Kaynakları Müdürü Cenker Sever karşıladı.

Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi öğrencileri için eğitim, istihdam ve staj ile ilgili olarak iş birliği olanakları ile araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile ilgili iki kurum arasında iş birliği yapılabilecek hususların görüşüldüği ziyaret sonrası saha turu yapılarak liman tesisleri, faaliyetleri ve gelecek projeler hakkında paylaşımlar yapıldı.

İSTE’de tüm birimlerin sektörlerle iş birliği halinde olmasını önemsediklerini belirten İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “İş birlikleri fırsatlarını değerlendirerek öğrencilerimize sürekli olarak yeni eğitim, istihdam ve staj imkânları sağlamaya çalışıyoruz. Bu çabamıza destek veren tüm İSTE çalışanlarına ve sektördeki paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"