Eczacı teknisyenlerinin ilk plaketi İTSO’ya

Yayınlanma Zamanı : 23 Mayıs 2022 Saat: 17:12

Eczacı teknisyenlerinin ilk plaketi İTSO’ya

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik ve dernek yönetimini yeni binalarında ziyaret etti.

Göreve geldiği günden bu yana eczane teknisyenlerini bir çatı atında toplayan Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek, derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin anısına derneğin ilk plaketini İTSO Başkanı Levent Yılmaz’a takdim ede Başkan Çelik, “Dernek ve federasyon olarak kenetlendik. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her zaman İskenderun halkı ile bütünleşen önemli projelere imza atan, şehrimize ekonomik sosyal ve kültürel anlamda değer katan İTSO Başkanımız Levent Hakkı Yılmaz nezdinde yönetimini tebrik ediyoruz” dedi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, sağlık teknisyenlerinin zor bir görevi yerine getirdiğini belirterek, “İskenderun’da sağlık sektöründe faaliyet gösteren Eczane teknisyenlerimizi bir çatı altında toplayan sizleri tebrik ediyorum. Yeni dernek binanızın da hayırlı olmasını diliyorum. Oda olarak her zaman sizlerin yanınızdayız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"