SGK’nın ‘Yıldız’ ödülü Gelişim’e

Yayınlanma Zamanı : 20 Mayıs 2022 Saat: 16:57

SGK’nın ‘Yıldız’ ödülü Gelişim’e

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) Hatay İl Müdürü Hamit Bal, Gelişim ve Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldız’ı ziyaret ederek, hem ‘kadın istihdamı sağlayan’ hem de ‘en fazla SGK primi ödeyen’ kurum ödülünü takdim etti.

 Hatay’da kadın istihdamında Gelişim Hastanesi’nin 1’nci, Palmiye Hastanesi’nin ise 3’ncü sırada olduğunu ifade eden Bal, insan odaklı çalışmalarından ötürü her iki kuruma da teşekkürlerini sundu.

SGK Hatay İl Müdür Hamit Bal’ı Gelişim ve Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldız, Gelişim ve Palmiye Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Ahraz ve Genel Müdür Yardımcısı Tülay Kulu karşıladı.

Başarılı çalışmalarından ötürü iki hastaneyi de kutlayan SGK İl Müdürü Hamit Bal, “Hatay’da, kadın istihdamında Gelişim Hastanesi 1’nci sırada, Palmiye Hastanesi 3’üncü Sırada yer alıyor. Hatay genelinde özel hastaneler arasında en fazla prim ödeyen kurum olarak yine Gelişim Hastanesi 1’inci sırada, Palmiye Hastanesi ise 3’ncü sırada yer alıyor. Her iki kurumun da insan odaklı çalışmalarını takdir ediyoruz” dedi.

“Gururluyuz”

Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldız ise SGK Hatay İl Müdür Hamit Bal’a teşekkürlerini sunarak, “Kadınların, ekonomik ve toplumsal açıdan iş hayatında yer alması için Gelişim ve Palmiye Hastaneleri olarak üzerimize düşen sorumluluğu her zaman yerine getirmeye hazırız. Bu bağlamda, ilimize ve ülkemize katkı sağlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"