İskenderun’dan gönül heybesi dost dolu ayrılacak

Yayınlanma Zamanı : 20 Mayıs 2022 Saat: 18:15

İskenderun’dan gönül heybesi dost dolu ayrılacak

İskenderun’da görev yaptığı 4 yıllık süre içerisinde ilçenin her adımında ve her alanda varlığını hissettiren İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı’na atandı. Eğitim, sağlık, turizm, kültür ve sanayi v.b. sosyal ve ekonomik kalkınmaya yönelik yaptığı ve yapılmasına planlanan çalışmaların yanısıra, halkla iççice yönüyle da halkın takdirini ve sevgisini kazanan Kaymakam Yönden’in atama haberi, İskenderunluları üzdü.

Atama kararıyla ilgili İskenderun Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan takdir ve tensipleriyle ve İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’nun talimatlarıyla İstanbul İli Gaziosmanpaşa Kaymakamlığına atanmıştır. 2018/Kasım ayından itibaren yaklaşık 4 yıldır yürüttüğü İskenderun Kaymakamlığı görevinde iken; Devlet tecrübesi, vizyoner kişiliği ve insan odaklı hizmet anlayışıyla görevinde temayüz eden Kaymakam İskender Yönden, önümüzdeki günlerde İlçemizdeki görevinden ayrılacaktır” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"