Aşevine iyilik köprüsü!

Yayınlanma Zamanı : 17 Mayıs 2022 Saat: 14:49

Aşevine iyilik köprüsü!

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Sanayi Sitesi Vakıf Aşevi Kurucu Üyesi Nuri Üysen ve Yükseliş Koleji Müdürü Aykut Davut Öktem ile birlikte aşevini ziyaret ederek, sanayide çalışan çıraklarla yemek yedi. Sanayi Aşevi’nde çırak ve kalfalarla gönül bağı kuran İTSO Başkanı Levent Yılmaz ve İşinsanı Nuri Üysen, kendi bilgi ve birikimlerini paylaştıkları gençlere çalışma hayatlarında başarılar diledi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, aşevinde ocakların tütmesine vesile olan hayırseverlere teşekkür eden İskenderun Sanayi Sitesi Çalışanları Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Aşevi Müdürü Mehmet Doğan, “Her zaman yanımızda olan bizlere desteklerini esirgemeyen siz değerli hayırseverlerimize teşekkür ederiz. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odamızdan, kurum ve kuruluş temsilcilerinden Allah razı olsun. Sizlerin destekleri ile bu kazanlar kaynıyor ve işçilerimiz burada yemeklerini yiyorlar” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"