Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik!

Yayınlanma Zamanı : 07 Mayıs 2022 Saat: 17:45

Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik!

Kaymakam Yönden ve beraberindekiler, “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik” mottosu vurgulanmak suretiyle ‘Yaya yolunda ilerle, görünür ol, trafik ışıklarını takip et, yaya geçidini kullan ve yola odaklan’ 5 kural ilkesiyle “Genel Trafik Düzeni ve Güvenliği” hususuna dikkat çekerek, konu ile ilgili olarak hazırlanan broşür ve çeşitli hediyeleri araç sürücülerine dağıttı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun koordinesinde “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik” mottosuyla ülke genelinde tüm İl ve İlçelerde eş zamanlı olarak uygulanan program İskenderun’da Kaymakamlık uhdesi ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinasyonuyla gerçekleşti.

Trafik Düzeni ve Güvenliğinin Sağlanması ve Trafik Kurallarına Titizlik ve Hassasiyet ile Riayet Edilmesinin Önem ve Önceliği hakkında bilgilendirmek ve farkındalığı arttırmak amacıyla Şehitpamir Caddesi üzerinde başlayan ve kentin muhtelif yerlerinde gerçekleşen programa Kaymakam İskender Yönden’in yanı sıra İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Komiser Tayfun Bülbül ve trafik ekipleri katıldı.

Kaymakam Yönden ve beraberindekiler, “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik” mottosu vurgulanmak suretiyle “Genel Trafik Düzeni ve Güvenliği” hususuna dikkat çekerek, konu ile ilgili olarak hazırlanan broşür ve çeşitli hediyeleri araç sürücülerine dağıttı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"