Erasmus Projesi’nde ‘Yükseliş’ trendi

Yayınlanma Zamanı : 20 Nisan 2022 Saat: 11:44

Erasmus Projesi’nde ‘Yükseliş’ trendi

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, “Closer to Europe” adlı “Erasmus Ka1 Projesi” kapsamında okullarına gelen Çek Cumhuriyeti Heyeti ile birlikte Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar’ın ardından İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’i ziyaret etti.

CLIL eğitimini geliştirmek ve desteklemek amacı ile Yükseliş Koleji ve Çek Cumhuriyeti’nin Hradec Králové kentinde eğitim veren ZŠ SNP Okulu ile birlikte hazırladığı ‘’Closer to Europe’’ adlı “Erasmus KA1” öğretmen eğitimi / öğretmen gözlemi projesi hakkında iki kaymakama da bilgiler veren heyet, projenin hafta boyunca çeşitli etkinliklerle devam edeceğini ifade etti.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, proje ile matematik, fen, sosyal bilimler gibi derslere ait bazı konu ve içeriklerin yabancı dil derslerine entegre edilerek işlenmesini öngördüklerini, bu sayede ikinci dil ile diğer dersler arasında disiplinler arası ilişkiler kuran bir dil eğitimi hedeflediklerini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"