İskenderun Sosyal hizmet Merkezi bilgilendirdi

Yayınlanma Zamanı : 14 Şubat 2022 Saat: 14:22

İskenderun Sosyal hizmet Merkezi bilgilendirdi

İskenderun Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, ekonomik destek yararlanıcılarına “Aile ve İnternet, Medya ve İletişim, Çocuk ve Ergen Psikoeğitim” konulu seminer verdi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ailelerin yaşam kalitelerini arttırmak amacıyla geliştirilen Aile Eğitim Programı kapsamında düzenlenen ve İskenderun Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nde Sosyal Ekonomik Destek yararlanıcılarına da verilen “Aile ve İnternet, Medya ve İletişim, Çocuk ve Ergen Psiko eğitim” seminerinde konuyla ilgili bilgi verilmesinin yanısıra, farkındalığın artırılması amaçlandı.

İskenderun Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nde Sosyal Çalışmacı(ASDEP) olarak görev yapan Fatma İğdeli, eğitime katılan 11 SED ailesine son yıllarda hızla çoğalan sosyal medya kullanımının yanısıra aile ilişkileri üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri hakkında bilgiler verdikten sonra,  ailelerin sorularını cevaplandırdı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"