Dünya Şampiyonu ‘Yükseliş’te!

Yayınlanma Zamanı : 06 Aralık 2021 Saat: 17:23

Dünya Şampiyonu ‘Yükseliş’te!

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Can Fakıoğlu, Dünya Tay-Kik Federasyonu’nun Antalya’da düzenlemiş olduğu şampiyonada 60 kg’da dünya şampiyonu oldu.  Fakıoğlu’nun şehre altın madalya ile dönmesi İskenderun’un yanı sıra okulunda büyük sevinç yaşattı.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, dünya şampiyonu sporcularına okulda düzenlenen törenle başarı belgesi ve madalya takdim etti.

Can Fakıoğlu’nun başarısından büyük mutluluk duyduğunu belirten Öktem, “Öğrencimiz Sevgili Can Fakıoğlu, başarılarına bir yenisini eklemekle kalmamış, dünya şampiyonu olarak çıtayı iyice yükseltmiş ve bizleri ziyadesiyle gururlandırmıştır. Yükseliş Koleji olarak Sevgili Can’a olduğu gibi çalışkan ve başarılı öğrencilerimizin tamamına, sportif alanlardaki desteklerimiz artarak devam edecektir. Düzenli ve programlı çalışmanın disiplin ve kararlılıkla buluştuğunda en üst düzeydeki başarıların dahi kolaylıkla elde edilebileceğini kanıtlayan öğrencimiz Can FAKIOĞLU‘nu bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"