Her genç bir fidan, her fidan bir can!

Yayınlanma Zamanı : 28 Kasım 2021 Saat: 10:30

Her genç bir fidan, her fidan bir can!

Antakya Ülkü Ocakları, MHP’nin kurucu lideri Alparslan Türkeş’i doğumun 104. yılında fidan dikerek andı. ‘Her genç bir fidan, her fidan bir can!’ sloganıyla Başbuğ Alparslan Türkeş’in anısına 104 fidanı toprakla buluşturan gençler, Ülkü Ocaklarının ilkeleri doğrultusunda çalışmalarına devam edecekleri mesajı verdi.

‘Başbuğ’umuzu gençlerimize anlatmak çok önemli’

25 Kasım 1917 tarihinde dünyaya gelen Başbuğ Alparslan Türkeş’i doğum gününde anmak istediklerini söyleyen Antakya Ülkü Ocakları  Başkanı Hasan Bayır, “ Bugün burada Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğumunun 104. Yılını dolayısıyla 104 adet fidan dikimi yaptık. Başbuğ Alparslan Türkeş, çok büyük bir lider ve devlet adamıydı. Başbuğ’u her zaman anmak, hedeflerine, ilkelerine sahip çıkmak ve bunları gençlerimize anlatmak çok önemli. Bu etkinlikle diktiğimiz fidanlar, ülkü ocaklarında bulanan kardeşlerim gibi büyüyüp gelişecek ve vatanına, milletine, Başbuğ’una sahip çıkan önemli bireyler olacak. Başbuğ Alparslan Türkeş’i 104. Yıl dönümünde anıyor, özlüyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"