Onların çabaları spor adına umutlandırıyor

Yayınlanma Zamanı : 27 Kasım 2021 Saat: 10:30

Onların çabaları spor adına umutlandırıyor

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti. İskenderunspor ve Hatayspor’un konuşulduğu, samimi ve dostane bir ortamda geçen spor adamlarının buluşmasında Başkan Bolat’a İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da eşlik etti.

İskenderunspor’u yakından takip ettiğini söyleyen Başkan Lütfü Savaş, takımın başarısı için desteğini her zaman sürdüreceğini ifade ederken, altyapı tesis projesine de 250 bin lira destekte bulunacağını ifade etti.

İskenderunspor’un altyapı tesisleri projesinden bahseden Başkan Hakan Bolat, projeye 250 bin lira destekte bulunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a şahsı ve takımı adına teşekkür etti.

5 Temmuz Stadı’nda bulunan reklam alanlarında EXPO 2021 Hatay’ın tanıtımına yer vererek, destekte bulunacaklarını söyleyen Bolat, Pazar lig liderini İskenderun’da ağırlayacaklarını belirterek, herkesi maça davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"