YİKOB, emniyet için ihaleye çıktı!

Yayınlanma Zamanı : 22 Kasım 2021 Saat: 16:11

YİKOB, emniyet için ihaleye çıktı!

Hatay Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı(YİKOB), halkın huzur ve güvenliğini sağlayan emniyet güçlerimiz için büyük önem taşıyan iki ayrı ihaleye çıktı. Antakya’da yapılacak olan Hatay Polisevi ile Belen İlçe Emniyet Müdürlüğü İkmal İnşaatı yapım işi olmak üzere gerçekleşecek olan iki ihale 10 Aralık’ta gerçekleşecek. Polisevi’nin yer tesliminden itibaren 1050 (BinElli) takvim günü içerisinde, Belen İlçe Emniyet Müdürlüğü İkmal İnşaatının da yer tesliminden itibaren 180 (YüzSeksen) gün içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Bodrum + Zemin + 6 kattan oluşan toplam 8915 m2 inşaat alanlı Hatay Polis evi inşaatı ile Belen’de toplam 3011 m2 inşaat alanlı 2 Bodrum + Zemin + 3 Katlı kaba İnşaatı bitmiş binanın eksik kalan İnşaat, elektrik, mekanik, çevre düzenleme işlerinin İkmali Yapım işi Kamu İhale Kanunu’nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilirken, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden yapılabilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"