Kilis Valisi, İGC’yi ziyaret etti

Yayınlanma Zamanı : 15 Kasım 2021 Saat: 17:47

Kilis Valisi, İGC’yi ziyaret etti

Kilis Valisi Recep Soytürk, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, 1,5 yıl kaymakamlık yaptığı ilçede gazetecilerle hasret giderdi. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne iade-i ziyarette bulunan Kilis Valisi Recep Soytürk, İGC Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Vali Soytürk, İskenderun’da görev yaparken, toplumu doğru bilgilendirme adına İskenderun basının gayretine tanıklık ettiğini belirterek, “Öncelikle yerel basınımızı yaptığı güzel çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Yazılı ve görsel boyutunun yanı sıra internet gazeteciliği ile de ciddi bir ilerleme kaydeden basınımızın, geçmişten günümüze Hatay’ımızın ve ülkemizin gelişmesinde çok değerli katkıları olmuştur. Basının ulaştığı seviyede en büyük pay, şartlar ne olursa olsun görevini fedakârca yapan basın çalışanlarına aittir. Bu başarıda çatı görevi yapan Gazeteciler Cemiyeti’nin Başkanı Diyap Atar kardeşime ve değerli yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin en eski, en köklü kuruluşlardan biri olduğunu anımsatan Vali Soytürk, İskenderun’da yazılı ve görsel basının çok kaliteli olduğuna vurgu yaptı.

İnsanların haber alma ve bilgilendirme hakkını nitelikli bir şekilde sağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını açıklayan İGC Başkanı Diyap Atar da, Vali Soytürk’ün ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek cemiyetin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İGC Başkanı Diyap Atar, Vali Soytürk’e ayrıca ziyarete özel Anı Tabağı verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"