İki projenin de ihalesi tamam!

Yayınlanma Zamanı : 08 Kasım 2021 Saat: 17:26

İki projenin de ihalesi tamam!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) İskenderun’da eski stadyumun yerine yapılacak olan Millet Bahçesi ile sahilde eski doğumevi arazisi köşesinde yapılması planlanan Şehir Kütüphanesi projesinin ihalesini bugün gerçekleştirdi. ‘İskenderun’umuza hayırlı olsun’ mesajıyla müjdeyi veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, emeği geçen herkese teşekkür etti.

İskenderun’a değer katacak projeler için çalıştıklarını ifade eden Başkan Tosyalı, “Millet bahçesi ve  kütüphane projemizin ihaleleri TOKİ tarafından bugün yapılmış olup, İskenderun’umuza hayırlı olsun. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda projelerimizi hayata geçiyoruz.  Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ‘a ve projenin her aşamasında büyük katkıları olan AK Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Özel’ e, İskenderunlu hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"