İGC’de yeni yönetim

Yayınlanma Zamanı : 16 Ekim 2021 Saat: 12:19

İGC’de yeni yönetim

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti(İGC)’nin Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Diyap Atar getirildi. Tek listeyle gerçekleşen seçimde İskenderun basınını Başkan Fatih Tosyalı’da yalnız bırakmadı. Gazeteciler Cemiyeti Toplantı Salonu’nda gerçekleşen kongrede divan başkanlığını Mehmet Ergündüz üstlenirken, divan üyeliklerini ise Ömer Soylu ve Yaşar Güllü üstlendi.

Cemiyetin bugünlere gelmesinde emeği olan ve sorumluluk alan herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan yeni başkan Diyap Atar, “Çok değerli arkadaşlarım; bugün cemiyetimiz için önemli bir gün. Çünkü siz kıymetli üyelere hizmet etmek için yeni bir ekip iş başına gelecek. Cemiyetimize en iyi hizmeti vermek için tüm iyi niyetimizle mesai yapmaya talibiz. Hepimizin ihtiyacı olan sosyal buluşmaları sağlayacağız” dedi.

Kongreye katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da yeni yönetimi tebrik ederek, belediyenin çalışmalarını anlatan bir sunum yaptı.

Tek listeyle gidilen seçimde, Diyap Atar başkanlığındaki yönetim kurulunda Yılmaz Akpınar, Erdal Yılmaz, Gökhan Gökpınar,  Sabahattin Uygun, Korhan Canbolat, Ergin Ergündüz, Serpil Korkmaz ve Cuma Keseroğlu yeraldı.

Denetleme Kurulu ise Banu Ulaşan, Mustafa Mert ve Yasemin Karali’den oluşurken, Federasyon delegeliklerine ise Diyap Atar, Yaşar Diken, Sabahattin Uygun ve Mehmet Ergündüz getirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"