Heyecan dolu bir maceranın adresi; Devrent

Yayınlanma Zamanı : 07 Ekim 2021 Saat: 14:48

Heyecan dolu bir maceranın adresi; Devrent

Yayladağı’nda hizmete giren ve hafta sonunu fırsata çevirmek isteyen vatandaşların uğrak noktası olan Devrent Sosyal Tesisleri kısa sürede kampçıların yeni gözdesi oldu. Hem kendi çadırlarıyla hem de alanda bulunan çadırlarla konaklama fırsatı bulan kampçıların doldurduğu tesis 5 ayda yaklaşık 16 bin kişiyi ağırladı.

Devrent Sosyal Tesisleri’nin Hatay’ın yeni yüzü olacağını ifade eden Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, “Devrent Sosyal Tesislerinde hazırladığımız kamp alanında misafirlerimiz çadırlarını kurdu. Tercihleri için kamp ekibine Yayladağı Belediyesi olarak teşekkür ediyoruz. Belediye olarak ilçemizin gelişip güzelleşmesi adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Doğal güzelliklerimizi turizme kazandırmak ve sosyal alanlarımızı daha işlevsel hale getirmek adına Devrent Sosyal Tesisleri’nde yaptığımız çalışmalar sürüyor. Son 5 ayda tesislerimizde hizmete giren Zipline, Paintball sahası, Macera Park, Restorant Tandır, Çadır kamp alanı, mangal alanları, çeşmeler, mini gölet ve banklarla güzelleştirdiğimiz serbest piknik alanımızda bir dönemi pandemi sürecine denk gelmesine rağmen 5 ayda yaklaşık 16 bin misafiri ağırladık. Ayrıca geçtiğimiz ay tamamlanan kır düğün salonumuz birçok mutlu güne ev sahipliği yaptı. Yeni istihdam alanları da oluşturan tesisimizde, “Yayladağı Kent Kart” sistemi ve birçok “ilki” daha hizmete sunmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"