En başarılı bayi Hatay’da

Yayınlanma Zamanı : 04 Ekim 2021 Saat: 10:57

En başarılı bayi Hatay’da

DAF TRUCKS TURKEY’in Hatay Yetkili Satış ve Servisi Atılım Otomotiv, 2020 yılının ‘En başarılı bayi-Araç satışı / En başarılı servis’i seçildi. 1980 yılında Orhan Mengüllü tarafından kurulan ve müşterilerin güvenini kazanarak sektörde lider konumuna yükselen Atılım Otomotive ödülü DAF TRUCKS TURKEY’in İstanbul Marriott Asia’daki yıllık Ulusal Bayi Toplantısında törenle takdim edildi.

Ödülünü DAF Türkiye Genel Müdürü Gregor Van Der Mark’tan alan Atılım Otomotiv Sahibi Orhan Mengüllü, “Bu ödülü, başta şirketimizde yönetici olarak çalışan ve emek veren tüm teknik ekibimizin üstün çabası sayesinde aldık. Herkese çok teşekkür ediyorum. Tabi ki sektörde bizi tercih eden, daima yanımızda olan tüm müşteri ve dostlarımızın güvenine layık olduğumuz için de çok mutluyuz. Müşterilerimizin tercihi ve dayanışması bizim varlık nedenimiz. Onlara da çok teşekkür ediyorum. DAF Hatay Yetkili Satış ve Servisi olarak, üstün teknoloji ile donatılmış DAF araçlarımızı müşterilerimizin hizmetine sunmaktan çok mutluyuz. Mükemmel yakıt performansı, iyi parça bulunabilirliği, güvenilirliği, mükemmel sürücü konumu ve düşük bakım maliyetleri ile DAF pazar lideri olmanın haklı gururunu taşıyor. Biz de Atılım Otomotiv olarak, DAF bünyesinde başarılarımızı devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"