Pedallar İskenderun Sahili’nde şampiyonluk için döndü

Yayınlanma Zamanı : 03 Ekim 2021 Saat: 18:13

Pedallar İskenderun Sahili’nde şampiyonluk için döndü

Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Türkiye Şampiyonası Bisiklet Kriteryum Yarışları İskenderun’da yapıldı.

Büyük erkek, genç erkek, yıldız A erkek, yıldız B erkek, genç bayan ve yıldız bayan kategorilerinde düzenlenen Türkiye Şampiyonasının son etabına İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel katıldı.

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ile İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel’in start vermesiyle başlayan yarışlarda 30 şehirden 40 kulüpten 250 sporcu İskenderun sahilinde pedal çevirdi.

Türkiye Şampiyonasının son etabını İskenderun’da gerçekleştirdiklerini belirten İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, çok güzel bir turnuvaya evsahipliği yaptıklarını söyledi.

İskenderun’da böyle bir şampiyonanın yapılmasından dolayı mutlu olduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, “Güzel bir yarışma oldu. Emeği geçenleri kutluyorum. 40 şehirden gelen tüm sporcularımızı kentimizde ağırladık. Bisiklet kullanımının yaygınlaşması için çalışmalarımızı da sürdürüyoruz” diyerek tüm sporculara başarılar diledi.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’de, kente gelen tüm sporculara ve kulüplere başarılar dileyerek, bu turnuvanın İskenderun’da yapılmasından dolayı emeği geçenlere de teşekkür etti.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı’da Türkiye Şampiyonasının son etabını İskenderun’da tamamladıklarını belirterek, misafirperverliklerinden dolayı ilgili ve yetkili tüm kurumlara teşekkür etti.

Türkiye Şampiyonasının son etabını tamamlayarak dereceye giren sporculara ödülleri, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel tarafından verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"