İtfaiyecilerden Vali Doğan’a ziyaret

Yayınlanma Zamanı : 30 Eylül 2021 Saat: 13:01

İtfaiyecilerden Vali Doğan’a ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İtfaiye Haftası münasebetiyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Dairesi Başkanı Mahir Çiçek ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette nazik kabullerinden dolayı Vali Doğan’a teşekkür eden Başkan Çiçek, canla başla görev yapan personelleri başta olmak üzere bütün orman kahramanlarının Türk İtfaiye Teşkilatının 307. Kuruluş Yıl Dönümü ve İtfaiye Haftası’nı kutladı.

Misafirleriyle bir süre sohbet eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğan, “Ülkemizin farklı noktalarında yaşanan deprem, yangın, sel felaketleri, afet ve kurtarma çalışmalarında üstüne düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için canla başla çalışarak, insanların hem canını hem malını, gerektiği zaman ölümü göze alarak koruyan kahraman itfaiye personelimizin, İtfaiyecilik Haftasını kutluyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"