Kılıçdaroğlu’nun Hatay’daki son durağı oldukça anlamlı

Yayınlanma Zamanı : 28 Eylül 2021 Saat: 0:14

Kılıçdaroğlu’nun Hatay’daki son durağı oldukça anlamlı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki günlük Hatay programını Kırıkhan’da Bayezid-i Bistami Hz. Türbesini ziyaret ederek tamamladı.  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret ettikten sonra, Hatay’ın Anavatana katılışı için mücadele veren, Hatay Devleti Cumhurbaşkanı Tayfur Sökmen’in evlatlarını kabirleri başında anan Kılıçdaroğlu, daha sonra Bayezid-i Bistami’de dua etti.

Hatay’ın bir şantiye alanı gibi olduğunu vurgulayan Lütfü Savaş, “Yaptığımız en önemli çalışma Hatay’ın birlik, beraberlik ve bütünlüğünü gerçekleştirmek ve aynı zamanda geleceğe umutla bakmasını sağlamaktır. Gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız var” dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, CHP’li belediye başkanlarının zor şartlar altında olmalarına ve engellemelere rağmen şikâyet etmeden görev yaptığını belirtti.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Başkan Savaş’a makamında, “Var olan kaynakları en verimli şekilde kullanarak hizmet etmeniz Hatay halkının takdirini almış. Yaptıklarınızı görüyor, yakından takip ediyoruz. Sınırlı kaynaklarınızı çok verimli kullanıyorsunuz. Görevinizi başarıyla yapıyorsunuz. Yerel yönetimle halk arasında sıcak, samimi ve güvene dayalı bir ilişki kurmuşsunuz. Çalışmalarınızdan çok memnunuz. Güzel hizmetleriniz için size teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"