Liman işleyişine yerinde inceleme

Yayınlanma Zamanı : 24 Eylül 2021 Saat: 9:48

Liman işleyişine yerinde inceleme

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in başkanlığında düzenlenen ‘Liman  Güvenliği  Toplantısı’nda katılımcılar liman işleyişini yerinde inceledi.

Yazıcılar Demir Çelik  A.Ş.  Liman Tesisleri ev sahipliğinde  düzenlenen toplantıya;  Kaymakam İskender Yönden’ in  yanı  sıra  Arsuz  Kaymakamı  Hacı Hasan Gökpınar,  Yazıcılar Demir-Çelik A.Ş.’nin Yönetim  Kurulu  Başkanı  Samim Yazıcı, Sahil  Güvenlik  İskenderun  Grup  Komutanı  Yarbay  Oğuz Emre Çiçek, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat  Güneş,  Doğu  Akdeniz  Gümrük ve Dış Ticaret  Bölge Müdürü  Hayrettin  Yıldırım,  İskenderun Gümrük  Müdürü  Melahat  Özdemir,  Yazıcılar  Demir – Çelik  A. Ş.’nin  Genel  Müdürü  Osman Gözükara ve  diğer  idari  ve  teknik yöneticiler katıldı.

Toplantıda; Hudutlar, gemiler ve liman tesislerinde uygulanmakta olan genel güvenlik tedbir/önlemleri gözden geçirilerek, katılımcıların fikir ve önerilerine de yer verilerek genel bir istişare yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"