Yılın belediye başkanı Fatih Tosyalı

Yayınlanma Zamanı : 14 Eylül 2021 Saat: 15:29

Yılın belediye başkanı Fatih Tosyalı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halk oylamasıyla yılın en başarılı projelerine imza atan belediye başkanlarının ödüllendirildiği yarışmada ödüle layık görüldü. Başkan Tosyalı, İskenderun’a yeni bir ulaşım ağı kazandıracak olan Bisiklet Yolu Projesi ile yılın Belediye Başkanı seçildi.

İskenderun’a değer katacak projeler için çalıştığını ifade eden Başkan Tosyalı, “Kent & Başkan Dergisi tarafından her yıl online olarak düzenlenen ve halkımızın oyları ile belirlenen anket sonucuna göre “Bisiklet Yolu” Projemiz ile yılın Belediye Başkanı ödülüne layık görülmüş bulunmaktayız. Her daim bizlerden desteğini eksik etmeyen değerli hemşerilerime ve Kent & Başkan Dergisi ekibine teşekkür ediyor, değerli hemşerilerimize en iyi hizmeti verme noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğimizi bir kez daha tekrarlıyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"