Kaymakam Yönden’in rotası sahil güvenlik

Yayınlanma Zamanı : 09 Eylül 2021 Saat: 11:09

Kaymakam Yönden’in rotası sahil güvenlik

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Samandağ Kaymakamı Murat Kütük’ün ardından, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanlığı bünyesindeki Çevlik Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Mevkidaşı Murat Kütük ile yaptığı mesleki istişarenin ardından birlikte Çevlik Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığı’na geçen iki kaymakama İskenderun C. Başsavcısı Muhammet Emin Ünalan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG Yarbay Oğuz Emre Çiçek, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım ile İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş de eşlik etti.

Samandağ Kaymakamlığı mülki sınırlarındaki Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanlığı bünyesindeki Çevlik Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığı’nı ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Yönden, daha sonra Çevlik Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığı sahasındaki TCSG-64 Gemisi’ni ziyaret etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"