Amanos Tüneli başlıyor mu?

Yayınlanma Zamanı : 09 Eylül 2021 Saat: 17:20

Amanos Tüneli başlıyor mu?

Hassa Tüneli ile ilgili Karayolları Mersin Bölge Müdürü Mehmet Fidan ile  görüşen Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, projenin detayına dair en küçük bir ipucu bile vermedi. Sosyal medya hesabında görüşmenin ana başlıklarını Hatay’da devam eden projeler, Hassa Tüneli ve Cilvegözü otobanı olarak sıralayan Milletvekili Yayman’ın sadece Hatay’ın değil bölgenin kaderini değiştirecek projeyle ilgili müjde vermesi bekleniyor.

Hatay’da verdiği her sözü yerine getiren ve bir sözünü daha tutmak için verdiği çabalar ışığında Amanos Tüneli ile ilgili yoğun bir çaba ortaya koyan Milletvekili Hüseyin Yayman, gazetemiz SÖZ’ü ziyaretinde “Amanos Tüneli, yılsonuna kadar başlamazsa milletvekilliğinden istifa ederim!” diyerek, projenin başlayacağına dair kararlılığını ortaya koymuştu. Hassa tüneli konusunda büyük özen gösteren Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ın Mersin Bölge Müdürü Mehmet Fidan ziyaretinin ardından bir türlü kazma vurulamayan Amanos tüneli projesinin yıl bitmeden başlayacağı umutlarını yeniden yeşertti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"