Başkan Tosyalı’nın eğitim önceliği

Yayınlanma Zamanı : 08 Eylül 2021 Saat: 14:26

Başkan Tosyalı’nın eğitim önceliği

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 2021- 2022 Eğitim- Öğretim yılının başlaması dolayısıyla okullara gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Namık Kemal Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri ile buluştu.

Okul Müdürü Ali Koç ve öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Tosyalı, sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etme fırsatı bulurken, çeşitli nasihatler de vermeyi ihmal etmedi.

Öğrencilere başarılı bir eğitim hayatının, başarılı bir gelecek sağlayacağı yönünde öğütler veren Başkan Fatih Tosyalı, “Yeni Eğitim-Öğretim yılı kapsamında okullarımızı ziyaret ediyor, değerli öğrencilerimiz ile bir araya geliyoruz. Bu kapsamda Namık Kemal Ortaokulu’ndayız. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza her zaman yanındayız. Sizlerden derslerinize çalışmanızı ve kitap okumanızı bekliyoruz. Ben tüm öğrencilerimizin yeni eğitim-öğretim yılında başarılı olmalarını diliyor, tüm öğretmenlerimize ve eğitim çalışanlarına bir kez daha başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"