Arsuz Kent Konseyi duygulandırdı

Yayınlanma Zamanı : 31 Ağustos 2021 Saat: 16:57

Arsuz Kent Konseyi duygulandırdı

Arsuz Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. İskender Sayek, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, görev süreci içerisinde işbirliği içinde oldukları Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’ya İzmir Kemalpaşa’ya atanması dolayısıyla veda ziyareti gerçekleştirdi. Arsuz’a kattıkları, işbirliği, fikir alışverişi ve koordinasyon içerisindeki çalışmalarından dolayı Kaymakam Sarı’ya teşekkür eden Prof. Dr. İskender Sayek, yeni görev yerinin hayırlı olmasını temenni ederek, başarılar diledi.

İlçenin gelişmesi için projelerine ve fikirlerine her zaman katkı sunan Kaymakam Sarı’ya ayrıca teşekkür eden İskender Sayek, “Örnek devlet adamı olarak halkın gönlünde taht kurdunuz. Yolunuz açık olsun” diyerek, çiçek takdim etti.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı da gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Arsuz’da görev yapmanın ve İskender Sayek gibi bir hocayla çalışmanın ayrıcalığından bahsederken, Arsuz’u çok sevdiğini de ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"