Ticaret Bakanı’ndan İskenderun’a övgü

Yayınlanma Zamanı : 21 Ağustos 2021 Saat: 17:43

Ticaret Bakanı’ndan İskenderun’a övgü

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, İskenderun’da iş insanları ile bir araya geldi ve sonrasında İskenderun Limanı’nda yetkililerle görüştü. Sanayici ve iş insanlarıyla biraraya gelerek, istişare toplantısı yapan Bakan Muş, daha sonra İskenderun Gümrük Müdürlüğü’ne geçerek toplantıya katıldı.

Gümrük müdürlüğünün ardından Limakport İskenderun Liman Sahasında incelemelerde bulunan Bakan Muş, Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kerem Güzel ve Limakport İskenderun Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ünlü’den limandaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Gümrük Muhafaza teknesi ile denize açılarak, gümrük sahasında incelemelerde bulundu.

İskenderun’un önemli bir ticaret kenti olduğuna vurgu yapan Bakan Muş, “İskenderun, Türkiye’nin en önemli liman, sanayi ve ticaret kentlerinden biridir” dedi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a; Hatay Valisi Rahmi Doğan, Ak Parti Hatay Milletvekilleri, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"