İki ilçeyi birleştiren yola yeni çehre

Yayınlanma Zamanı : 14 Ağustos 2021 Saat: 13:13

İki ilçeyi birleştiren yola yeni çehre

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Belen’de, hizmette çözüm ortağı olarak gördüğü mahalle muhtarları ile bir araya geldikten sonra İskenderun ve Arsuz ilçelerini birleştiren Ortayol caddesindeki asfalt çalışmasını inceledi.

Belenli muhtarlar tarafından samimiyetle ağırlanan Başkan Savaş, HBB’nin Hatay’da en çok çalışan kurum olduğunu ifade ederek Belen’de yapılan hizmetleri ve altyapı çalışmalarını anlattı.

Başkan Savaş, Belenli muhtarların talep ve isteklerini dinledi. Mahalle muhtarları, yapılan hizmetler dolayısıyla Başkan Lütfü Savaş’a teşekkür etti.

Lütfü Savaş, Belen’deki Müftüler ve Fatih mahalleleri ziyaretlerinin ardından Arsuz Nergizlik Mahallesi’nde mahalle sakinleri ile buluştu.

Ziyaretler sonrasında Savaş, İskenderun ile Arsuz ilçesini birbirine bağlayan Uğur Mumcu Caddesi’nde yapılan asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı. Başkan Savaş, yol yapım çalışmalarının 15 ilçede devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"