Başarıyı 12’den vuran öğrencilere ödül!

Yayınlanma Zamanı : 14 Ağustos 2021 Saat: 16:00

Başarıyı 12’den vuran öğrencilere ödül!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 2021 Yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS)’nda Türkiye sıralamasında ilk 1000’e girerek büyük başarı elde eden 12 öğrenciyi ödüllendirdi.

Belediye hizmet binasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, okul idarecileri, başarı gösteren öğrenciler ve ailelerinin katılımıyla düzenlenen törende öğrencilere 3 bin liralık çek takdim ederek eğitimlerine katkı sunan Başkan Tosyalı, pandemide zor koşullarda üstün başarı gösteren öğrencileri tek tek tebrik ederken, “Sizler ülkenin geleceği, umudusunuz” dedi.

Öğrencilere başarılarının bir ömür boyu devam etmesi temennisinde bulunan Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu, teknoloji marketinden ihtiyaçları olan ürünleri alabileceklerini belirterek, eğitime desteklerin artarak devam edeceğini ifade etti.

İlk 1000’e girerek üstün başarı gösteren İskenderun’daki öğrencilerin Tosçelik Fen Lisesi(5), İstiklal Makzume Anadolu Lisesi(2), Paşa Karaca Anadolu İmam Hatip Lisesi(2), İskenderun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi(1) ve Özel Başkent Koleji(2)’ nden mezun olduğunu ifade eden Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu da, eğitime desteğini esirgemeyen Başkan Tosyalı’ya, öğrencilerin motivasyonlarının yüksek tutulmasında ve başarılı olmalarında emekleri olan ailelere ve eğitim kadrolarına teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"