Kızılay Hatay Şubesi iyilikle gülümsetti!

Yayınlanma Zamanı : 12 Ağustos 2021 Saat: 16:19

Kızılay Hatay Şubesi iyilikle gülümsetti!

Türkiye’nin en büyük İyilik Hareketi ve Sivil Toplum Kuruluşu olan Kızılay’ın Hatay Şubesi Manavgat’taki yangın mağdurlarına ulaştırılmak üzere bağışçılar aracılığıyla temin edilen yardım malzemelerini Tır’larla gönderdi. Hatay’dan Manavgat’a ‘Ateşi birlikte söndürelim’ sloganıyla gönül köprüsü kuran Hatay Kızılay Şubesi, yardım kampanyasına duyarsız kalmayan bütün gönüllülerine teşekkür etti.

Manavgat’taki afet bölgesine gitmek üzere yola çıkan Tırları uğurlayan Türk Kızılayı Hatay Şube Başkanı Kudret Özbakış, bir daha böyle bir olayın asla yaşanmaması temennisinde bulundu.

Türk Kızılay olarak ihtiyaç duyulan her noktada olmaya devam edeceklerini belirten Özbakış, “İyilik gülümsetir. Yardım kampanyasına destek vererek orman yangınlarındaki vatandaşlarımızı iyilikle gülümseten tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"