Milyonfest Arsuz’un yeni tarihi belli oldu

Yayınlanma Zamanı : 06 Ağustos 2021 Saat: 17:01

Milyonfest Arsuz’un yeni tarihi belli oldu

Arsuz’da milyonları buluşturan MilyonFest, ülke genelinde devam eden orman yangınları ve şehitler nedeniyle 19-20-21-22 Ağustos’a ertelendi.

Büyük ilgi gören, ilçenin tanıtımı için de büyük önem arz eden, herkesin merakla beklediği Miyonfest’in gerek pandemi koşulları, gerekse de ülkemiz genelinde devam eden orman yangınları ve şehitlerimiz nedeniyle,  Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın, İlçe Hıfzısıhha Kurulu Kararı ve yapımcı şirket Milyon Yapım yetkilileri ve sahne alacak sanatçılar ile festivale katılanların da anlayış ve duyarlılığı ile 19-20-21-22 Ağustos tarihleri arasında devam ettirilmesi kararlaştırıldı.

Yapılan açıklamada kampa katılan katılımcıların yerlerinde kalmalarında sakınca görülmemekle birlikte yapımcı şirket tarafından festival bileti alanlar için hakları korunmak ve başkaca haklar da tanınmak üzere detayların ayrıca duyurulacağı belirtildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"