Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın koordinasyonuna tam not!

Yayınlanma Zamanı : 05 Ağustos 2021 Saat: 12:47

Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın koordinasyonuna tam not!

Dörtyol’da dün başlayan ve yürekleri ağızlara getiren orman yangını gece geç saatlerde kontrol altına alınıp söndürülürken, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın koordinasyondaki başarısı takdir topladı.

Yangın haberinin ilk anlarından itibaren tüm kurumları çok hızlı bir şekilde koordine ettikten sonra yangın bölgesine geçen Vali Rahmi Doğan, yangının söndürülmesinden sonra rahat bir nefes aldı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri, AFAD, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü ile çevre belediyelerden gönderilen yangın söndürme araç ve ekipleri çok hızlı bir şekilde yangını kontrol etmek için yoğun çaba sarf etti.

39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’ndan da çağrılan askerlerle birlikte yapılan söndürme çalışmalarını anbean yöneten Vali Rahmi Doğan, canları pahasına çalışan tüm ekiplere teşekkür etti.

Hatay Milletvekilleri, belediye başkanları ve tüm siyasi parti temsilcilerinin dayanışma içinde destek verdiği söndürme çalışmalarında örnek bir tablo dikkat çekti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"