Küllerimizden yeniden doğacağız!

Yayınlanma Zamanı : 31 Temmuz 2021 Saat: 10:00

Küllerimizden yeniden doğacağız!

Hatay Barosu, TEMA Vakfı’nın ülkenin birçok yerinde çıkan orman yangınları nedeniyle zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırılması amacıyla başlattığı ‘Yaşamı da umudu da yeniden yeşerteceğiz’ kampanyasına destek verdi.

Dört gündür Adana, Osmaniye, Mersin, Kayseri, Aydın, Kilis, Muğla ve Antalya başta olmak üzere birçok ilde orman yangınları ile mücadele eden ülkede gelecek kuşaklara daha yeşil bir ülke bırakmak için her üyesi adına TEMA Vakfı’na bir ağaç bağışlayan Hatay Barosu, Adana Barosu’na da kampanyaya destek olması için çağrı yaptı.

Hatay Barosu’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Defnenin şehri Hatay Barosu olarak ülkemizdeki orman yangınları nedeniyle derin bir üzüntü içerisindeyiz. Yangınları söndüremiyoruz belki ama ülkemize nefes olmak için her bir meslektaşımız adına TEMA Vakfına bir fidan bağışlıyoruz. Sende ağacını seç Adana Barosu”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"