Hatayspor ‘DeMeDi’ demeyin!

Yayınlanma Zamanı : 28 Temmuz 2021 Saat: 14:45

Hatayspor ‘DeMeDi’ demeyin!

DMD kas erimesi hastalığı hakkında toplumsal farkındalık oluşturmak için DMD Aileleri Derneği’nin spor kulüplerine yaptığı çağrı Hatayspor’dan da karşılık buldu. Kendi kramponlarıyla sosyal medyada #shoesfordmd hashtag’i ile video yayımlayarak DMD’nin pek çok kişi tarafından duyulmasına destek olmak amacıyla başlatılan kampanyaya ‘Sen de var mısın?’ çağrısıyla GZT Giresunspor tarafından davet edilen Hatayspor, kampanyaya destek verirken aynı çağrıyı Alanyaspor’a yaparak zincirin halkalarının genişlemesine vesile oldu.

Hatayspor’dan yapılan açıklamada, “DMD’li çocukların ailelerinin farkındalık zincirine kayıtsız kalmıyoruz. Ayakkabılarını eskitemeyen binlerce DMD’linin yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için DMD Aileleri Derneği’nin çağrısıyla #shoesforDMD challenge’a katılıyor, DMD’li kardeşlerimize desteğimizi sunuyoruz. Sen de var mısın? @Alanyaspor” ifadeleri yeraldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"