Gelişim Hastanesi bünyesine doçent kattı

Yayınlanma Zamanı : 28 Temmuz 2021 Saat: 11:25

Gelişim Hastanesi bünyesine doçent kattı

Uzman ve akademik kadrosunu güçlendirmeye devam eden İskenderun Gelişim Hastanesi, kendi alanında uzmanlaşmış doktorları kadrosuna katmaya devam ediyor. Alanında en iyilerden biri olan Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Göksel Bayar, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Hastane bünyesinde, böbrek, prostat, mesane, cinsel sorun, infertilite (kısırlık), kadınlarda, erkeklerde ve çocuklarda idrar kaçırma problemi gibi rahatsızlıkların tanı ve tedavilerini gerçekleştirecek olan Doç. Dr. Göksel Bayar, endoskopik taş cerrahisi (Perkütan Nefrolitotomi, RIRS, Üreteroskopi), laparoskopik böbrek ameliyatlarını da son teknolojik yöntemlerle uygulayacak.

Doç. Dr. Göksel Bayar Kimdir?

Doç. Dr. Göksel Bayar, 2003 yılında Diyarbakır Cumhuriyet Fen Lisesi’nden sonra, İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2014 yılında Şişli Etfal Üroloji Kliniği’nde asistanlığa başlayan Doç. Dr. Bayar, 2015’te Şırnak İdil Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmet görevini yerine getirdi. 2017 yılı Temmuz ayında yapılan Avrupa Üroloji Board sınavını geçerek Fellow of European Board Urology (FEBU – Avrupa Kurulu Üroloji Üyesi) unvanı almaya hak kazanan Doç. Dr. Göksel Bayar, 2017 yılı Temmuz ayında Avusturya Salzburg’da yapılan Masterclass toplantısında Türkiye’yi temsiletti. 2017 yılında Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2018 yılında Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2019 yılında Mardin Devlet Hastanesi’nde üroloji uzmanı olarak görev yapan Doç. Dr. Göksel Bayar, 2020 Kasım ayında Doçentlik unvanı almaya hak kazandı. Evli ve iki çocuk babası Doç. Dr. Göksel Bayar, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde Üroloji Uzmanı olarak görevine başladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"