İşte Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Projesi

Yayınlanma Zamanı : 27 Temmuz 2021 Saat: 14:04

İşte Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Projesi

İskenderun Belediyesi’nin sportif alandaki yatırımlarından biri olan Sakarya -Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda inşaat süreci hazırlanan proje kapsamında devam ediyor. Yüzme sporcularının yetişmesine katkı sunacak tesis sportif etkinliklerin yanısıra mimarisiyle de dikkat çekecek.

İskenderun’u ve Hatay’ı bölgesel, ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil edecek yeni sporcuların yetişmesi için sportif yatırımlara büyük önem verdiklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Sakarya Mahallemizde inşa etmekte olduğumuz bu tesis, uzun yıllar boyunca halkımıza hizmet verecek. Kıymetli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu tesislerden bir çok başarılı sporcu çıkacağına inanıyoruz. Yüzme havuzu projemizin ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"