Huzur veren bayram selamı

Yayınlanma Zamanı : 21 Temmuz 2021 Saat: 9:30

Huzur veren bayram selamı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, halkın huzuru, güvenliği ve sağlığı için görevleri başında bulunan güvenlik güçleri ile sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, Kurban Bayramlarını kutladı.

İskenderun genelinde asayiş, güven ve huzurun temin ve tesis edilmesi noktasında büyük hassasiyet gösteren Kaymakam İskender Yönden, Denizciler Polis Uygulama noktasının ardından İskenderun Devlet Hastanesi Acil Polikliniğini ziyaret ederek, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumaya yönelik gece-gündüz demeden fedakârca görev yapan bütün ekiplere ve sağlık çalışmalarına kolaylıklar ve başarılar diledi.

Uygulama noktalarındaki kolluk kuvvetleri ile sağlık çalışanlarının çok önemli bir görevi ifa ettiğini belirten Kaymakam Yönden, halkın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmesi için çalışan bütün ekiplere teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"