Bayram sevinci Hatay’ı sardı

Yayınlanma Zamanı : 20 Temmuz 2021 Saat: 11:05

Bayram sevinci Hatay’ı sardı

Hatay Valisi Rahmi Doğan, sevgi, barış ve huzur iklimini yaşatan, birlik ve beraberliğini hoşgörü ikliminde devam ettiren Hataylılar’ın Kurban Bayramı’nı kutladı.

Koronavirüs dolayısı ile ertelenen bayram sevinç ve mutluluğunu kontrolü elden bırakmadan tekrar çoğaltılacağını belirten Vali Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi, “Birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.

Bir süredir mücadele içerisinde olduğumuz koronavirüs dolayısı ile ertelediğimiz bayram sevinç ve mutluluğunu kontrolü elden bırakmadan tekrar birlikte çoğaltarak yediden yetmişe herkese ulaştırmak, değerlerine bağlı halkımızın en önemli meziyetlerindendir.

Ruh dünyamızı zenginleştirerek bizleri arındıran, dayanışma ruhunun, kardeşliğin, fedakârlığın zirveye ulaştığı müstesna günleri, bayram günleriyle sınırlı tutmamalı, hayatımızın her anına yayarak hoşgörü, barış ve kardeşlik ortamının toplumun tüm kesimlerinde kendisini hissettirmesi için çaba sarf etmeliyiz.

Yüzyıllardır sevgi, barış ve huzur iklimini yaşatan, birlik ve beraberliğini hoşgörü ikliminde devam ettiren, saygıdeğer Hataylı hemşehrilerimin Kurban Bayramlarını kutluyor, sevdikleri ile nice bayramlara sağlık içerisinde erişmeleri temennisiyle sevgi ve saygılar sunuyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"