HADO, kasıma rötar yaptı

Yayınlanma Zamanı : 14 Temmuz 2021 Saat: 18:02

HADO, kasıma rötar yaptı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, yaz aylarında seferlerin başlaması planlanan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) seferleri ile yeni tarihi açıkladı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(KKTC)’nin Lefke, Mehmetçik, Geçitkale, Tatlısu ve Yeniboğaziçi belediye başkanlarını ziyaretinde ilk seferi Kıbrıs’a gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Savaş, resmi izinler dolayısıyla HADO’nun Kasım ayında faaliyete gireceğini belirtti.

10 Aralık’ta başlayacak EXPO 2021 Hatay’da Kıbrıs’ı da görmek istediklerini belirten Başkan Savaş, “Girne, organizasyona katılacak. Sizleri de görmek isteriz. Hatay Deniz Otobüsü(HADO) için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Sadece resmi izinleri bekliyoruz. İnşallah ilk seferi Kasım ayında Kıbrıs’a yaparız. HADO, Akdeniz’de bayrağımızı dalgalandıracak ve bizi birbirimize yaklaştıracak bir araç olacaktır” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"