CHP’den Hatay buluşması

Yayınlanma Zamanı : 14 Temmuz 2021 Saat: 12:51

CHP’den Hatay buluşması

CHP Bölge Toplantısı ve Evvel Temmuz Bayramı kutlamalarına katılmak üzere Hatay’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.

Salıcı’ya CHP Parti Meclisi Üyesi Ali Mahir Başarır, CHP Hatay milletvekilleri ile birlikte CHP Hatay il ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

Bölge toplantılarının 9.sunu Hatay’da gerçekleştireceklerini söyleyen Salıcı, “Pandemi sebebiyle az sayıda örgütümüzün katıldığı toplantılar yapıyoruz. Bugün Hatay’ın ev sahipliğinde Osmaniye, Kilis, Kahramanmaraş ve Hatay örgütleri ile buluşacağız” dedi.

Salıcı konuşmasının devamında; “Partimizin seçim hazırlıklarını ve örgüt içi paylaşımlarını görüştüğümüz bu toplantılar çok verimli oluyor. Toplantılar, örgüt içi performanslarımızla birlikte CHP’nin iktidara giden sürecine katkı sunması açısından da çok önemli” ifadelerini kullandı.

Lütfü Savaş, ziyaret gelen heyeti ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Genel Başkan Yardımcımızın, parti yöneticilerimizin ve milletvekillerimizin Bölge Toplantısı için şehrimize gelmesi bizi memnun etti. Umarım bu toplantı verimli geçer. Bundan sonraki süreç içerisinde Türkiye’nin ihtiyacı olan hükümetin kurulmasında güzel adımların atılmasına katkı sunar” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Savaş, Salıcı’ya Hatay’a özgü ürünler hediye etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"