Bu yolu kullanacak olanlar dikkat!

Yayınlanma Zamanı : 11 Temmuz 2021 Saat: 18:05

Bu yolu kullanacak olanlar dikkat!

Hatay Valiliği, Samandağ’ın içme suyu ihtiyacını karşılayan ‘Akçay İçme suyu İsale Hattı’nda devam eden onarım çalışmaları dolayısıyla Çevlik – Kale yolunun trafiğe kapatma sürecinin uzatıldığını duyurdu. Daha önce 11 Temmuz 2021 Pazar  günü saat: 18.00’a kadar gidiş – geliş olmak üzere yaya, bisiklet ve araç trafiğine kapatılacağı duyurulan yol, çalışmaların devam etmesi dolayısıyla 13 Temmuz 2021 Salı günü saat:08.00 kadar kapalı kalacak.

Hatay Valiliği’nden yapılan açıklama, “Samandağ ilçemizin içme suyu ihtiyacını karşılayan ‘Akçay İçme suyu İsale Hattı’nun geçtiği Arsuz-Çevlik yolunun 7+857 metresinde içme suyu hatlarında meydana gelen arızanın bakım onarım çalışmaları Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından devam ettirilmektedir. 11 Temmuz 2021 Pazar  günü saat: 18.00’da yaya, bisiklet ve araç trafiğine tekrar açılacağı duyurulan Çevlik – Kale yolu İçme suyu İsale Hattı’nda devam eden çalışmalardan dolayı 13 Temmuz 2021 Salı günü saat:08.00’a kadar kapalı kalacaktır. Bahse konu çalışmanın bitime müteakip yol trafiğe açılacaktır” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"