Fatih Tosyalı, ‘İskenderun il olsun’ diyemedi!

Yayınlanma Zamanı : 09 Temmuz 2021 Saat: 22:01

Fatih Tosyalı, ‘İskenderun il olsun’ diyemedi!

Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi grup toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, İskenderun’un il olmasının gündemlerinde olmadığını söyledi. Meclis toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yeşildal’a İskenderun Belediye Başkanı’nın İskenderun’un il olmasıyla yürüttüğü propaganda hatırlatılarak parti olarak bu konudaki düşünceleri soruldu.

Başkan Yeşildal “İskenderun Belediye Başkanımızın İskenderun’un il olmasıyla ilgili bir propaganda çalışması yok. Bir gazetecinin sorduğu bir soru var, belediye başkanımızın da o soruya verdiği bir cevap var. Parti olarak böyle bir şey gündemimizde değil. Onunla ilgili gündem yapmayın tamam mı arkadaşlar! Yeterli oldu galiba?” yanıtını verdiği anlarda Yeşildal’ın hemen yanında bulunan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın sessiz kalması ve ‘İskenderun il olsun’ diyememesi de dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"