Kurban Bayramı hazırlıkları tam gaz!

Yayınlanma Zamanı : 08 Temmuz 2021 Saat: 15:15

Kurban Bayramı hazırlıkları tam gaz!

İskenderun Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde “Kurban Satış Alanı” olarak belirlenen arazide vatandaşların rahatlıkla kurbanlıklarını alabilmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşların gönül rahatlığı içinde güvenli, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda kurbanlık satın alabilmeleri için Modern Evler girişi ağır bakım karşısındaki boş arazide zemin düzenleme, yer çizgileri, aydınlatma, su giderleri ve diğer işlemleri gerçekleştirirken, bazı kurban satıcılarının alandaki yerini aldığı gözlendi.

Bölgede olması muhtemel trafik yoğunluğu içinde tedbirlerin alınacağını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Kurban bayramına az bir süre kaldı. Belediye olarak halkın rahatlıkla kurbanlıklarını alabilmelerini sağlamak amacı ile kurban satış alanını belirledik. Ekiplerimiz sahanın etrafını çevirdi. Satış alanında düzenleme çalışmaları yapılıyor. Satış alanı içindeki çizgiler belirlendi. Başlatılan çalışmaların bitiminden sonra vatandaşlar daha düzenli bir yerde kurban alımı yapabilecekler. Amacımız; vatandaşlarımızın rahat ve huzur içerisinde kurbanlık alışverişlerini sağlamaktır ” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"