Cumhur İttifakı Bayrağını Hatay burçlarına dikeceğiz!

Yayınlanma Zamanı : 27 Haziran 2021 Saat: 15:05

Cumhur İttifakı Bayrağını Hatay burçlarına dikeceğiz!

MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı tespitinin son dakikaya bırakılmaması gerektiğini hatırlatarak, “Cumhur İttifakının Bayrağını Hatay burçlarına dikeceğiz” dedi. Yapmacık çalışmalar ve hareketlerle başarıya ulaşılamayacağını söyleyen Bozkurt, en kısa zamanda adayın belirlenmesi gerektiğini vurguladı.

Aday isminin son aylara bırakılmasının başarısızlığı getirdiğini ifade eden Bozkurt, Cumhur İttifakında bulunan partilerden bir çalışma grubu oluşturularak 15 ilçede adayla birlikte çalışmaların hemen başlamasının başarıyı beraberinde getireceğini açıkladı.

Hatay’ın her yerinde kabul görecek; bilgili ve donanımlı bir aday tespitiyle birlikte vargüçleriyle çalışacaklarını vurgulayan MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, “Hatay Büyükşehir Belediyesi olmazsa olmazımızdır” mesajı verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"