Fırsatı kaçırmayın!

Yayınlanma Zamanı : 21 Haziran 2021 Saat: 17:10

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), vadesi 30 Nisan 2021 tarihinden önceki dönemlere ait olan HATSU’ya yönelik tüm borçlarda yapılandırma işlemlerinin başladığını duyurdu.

Vatandaşların 7326 sayılı kanun kapsamında borçlarda peşin ödeme veya taksitlendirme yapma imkânı bulabileceklerini bildiren HATSU, vatandaşlara iki ayda bir ödeme yapabileceği şekilde 6, 9, 12 ve 18 eşit taksitte ödeme kolaylığı sağlanacağına ve peşin ödemelerde %90 faiz indiriminin yapılacağına dikkat çekti.

Resmi Gazete’de yayınlanmasıyla yürürlüğe giren yapılandırmada son başvuru tarihinin 31 Ağustos 2021 olduğunu belirten Genel Müdürlük, vatandaşların abone numarası ve kimlik bilgileri ile HATSU hizmet binalarına müracaat ederek işlem yapabileceklerini kaydetti.

HATSU, yapılandırılan borçlarda ilk taksidi ödeme tarihinin ise 30 Eylül 2021 olduğunun altını çizerek, ödemeleri anlaşmalı bankalar, PTT şubeleri ve HATSU veznelerinden yapılabileceğini açıkladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"