Dünden Bugüne İskenderun’u dizelere dökün, kazanın!

Yayınlanma Zamanı : 21 Haziran 2021 Saat: 17:36

Hatay Şairler ve Yazarlar Derneği (HAŞYAD) İskenderun Temsilcisi Eşref Azğin Türkeri, T.C. İskenderun Belediyesi işbirliği ile düzenlenecek olan ‘Dünden Bugüne İskenderun’ konulu şiir yarışmasına 18 yaşını doldurmuş tüm vatandaşları davet etti.

Şiir yarışması hakkında bilgiler veren Eşref Azğin Türkeri, “30 Haziran 2021 günü saat 17.00’ye kadar bilgi@iskenderun.bel.tr adresine e-posta halinde gönderilen şiirler, yarışmaya katılabilecek. Türkiye genelinde düzenlenen yarışmaya 18 yaşını dolduranlar katılım sağlayabilecek. Şiirler, titiz bir çalışma ile ‘Şiir Jürisi’ tarafından değerlendirilecek. Şiir yarışması sonuçları, İskenderun’un kurtuluş günü olan 05 Temmuz 2021 tarihinde düzenlenecek özel tören ile açıklanacak ve tüm ödüller takdim edilecektir. Yarışmaya gönderilen bütün şiirler T.C. İskenderun Belediyesi tarafından ‘İskenderun Şiir Yarışması Antoloji’ kitabı içinde yer alacak ve kalıcı bir kültür yayını olarak dağıtılacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"