Bazen uzanan bir el paylaşır acıyı!

Yayınlanma Zamanı : 11 Haziran 2021 Saat: 10:54

Bazen uzanan bir el paylaşır acıyı!

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 08.06.2021 tarihinde Şırnak’ta görevi esnasında elim bir kaza sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Adil Yılmaz’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehit Yılmaz ve tüm şehitlerimiz için okunan Kuran-ı Kerim’in ardından, Vali Doğan şehit annesi Fatma Yıldız’a sabır ve metanet dileyerek, acısına ortak oldu.

Antakya Akasya Mahallesi’nde gerçekleşen taziye ziyaretinde şehidimizin ailesi ile bir araya gelerek acılarını paylaşan Vali Doğan, “Vatanın bütünlüğü, milletin huzur ve güvenliği için görev yaparken elim bir kaza sonucu şehadete eren Adil Yılmaz kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. Makamı âli olsun. Şehidimizin muhterem ailesi, yakınları ve silah arkadaşları başsağlığı diliyorum” dedi.

Taziye ziyaretinde Hatay Valisi Rahmi Doğan’a, Antakya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Hatay İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ahmet Temel, Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"