Ahmet Kirmit vefat etti

Yayınlanma Zamanı : 06 Haziran 2021 Saat: 22:12

Ahmet Kirmit vefat etti

Ferra Filtre A.Ş. ve Net Haddecilik Ltd. Şti.’nin sahipleri Mahmut Kirmit ve Ali Kirmit’in babası Ahmet Kirmit vefat etti. Kirmit’in cenazesi 7 Haziran Pazartesi günü saat 14:00’te Arsuz Gözcüler Asri Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Ferra Filtre Genel Koordinatörü Can Teymur, yayınladığı taziye mesajında “ ÇOK ÜZGÜNÜZ… ACI KAYBIMIZ…  Şirketimiz Ferra Filtre A.Ş.nin ve Net Haddecilik Ltd. Şti., Kirmit Petrol ve Grand Plaza’nın sahipleri Sayın Mahmut KİRMİT ve Ali KİRMİT’in çok değerli Babaları hayırsever Sayın AHMET KİRMİT, bir süredir tedavi gördüğü hastalığa yenilerek maalesef bugün vefat etmiştir. Cenazesi 7 Haziran Pazartesi günü saat 14:00 te Arsuz Gözcüler Asri mezarlığında toprağa verilecektir. Kirmit Şirketler grubu çalışanları olarak, Değerli Büyüğümüz Ahmet Kirmit’e Yüce Allah’tan gani gani rahmet, KİRMİT Ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz. Mekanı Cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"