Arsuz Belediyesi’nde hak yerini buldu

Yayınlanma Zamanı : 02 Haziran 2021 Saat: 19:57

Arsuz Belediyesi’nde hak yerini buldu

31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelen yeni yönetimle haksız bir şekilde görev yeri değiştirilen Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Altan, kazandığı hukuk zaferiyle bugün itibariyle görevine geri döndü.  Hukuk sürecinin nihai kararla sonuçlanmasının ardından görevine asaleten atanan Altan, görev yeri fark etmeksizin her gün sahada, kurumsal değerleri sahiplenen bir anlayışla, sokakların gözü ve kulağı olarak sohbetini sürdürdüğü esnafla bugün yeniden müdür olarak buluştu.

Göreve başlar başlamaz pandemi sürecinde yoğun stres altında kalan esnafla biraraya gelen Altan, büyük bir sevgi ve ilgiyle karşılanırken, esnafla iç içe olan diyaloğunu sürdüreceğini, çalışmaların daha önce olduğu gibi uyum içinde ve verimli bir şekilde yürütüleceğini söyledi.

Halk sağlığı başta olmak üzere, tüm işletmelerde halkın huzur ve güvenliği, sağlığı için titiz ve hassas olmaya devam edeceklerini belirten Sinan Altan, salgın riski bütünüyle ortadan kalkana kadar herkesin tedbirlere uyması konusunda da uyarılarını yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"