Yasağı takmayan kumarcılara suçüstü!

Yayınlanma Zamanı : 28 Mayıs 2021 Saat: 20:03

Yasağı takmayan kumarcılara suçüstü!

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü kumar oynarken suçüstü yakaladığı 4 kişi ile aynı ortamda bulunan ve sosyal mesafe kuralını ihlal eden 4 kişiyle birlikte 8 kişiye toplamda 8 bin 760 lira para cezası uyguladı.

Dumlupınar Mahallesi’nde bulunan bir adrese kumar oynandığı şüphesi üzerine giren ekipler, içerde masa etrafında 4 şahıs ile masa üzerindeki iskambil kağıtları ve 140 lira para gördü. Söz konusu adreste kumar oynayan 4 kişi ile kumar oynamayıp sosyal mesafe ihlalinde bulunan 4 şahıs olmak üzere toplamda 8 şahsa sosyal mesafe kuralını ihlal etmekten 3.416 lira, kumar oynayan 4 şahsa ise 5.344 lira olmak üzere olmak üzere toplamda 8 bin 760 lira idari para cezası kesen ekipler, ayrıca kumar oynanması için yer ve imkan sağlamak suçundan da F. S. ve A. G. isimli şahıslar hakkında gerekli adli işlemleri başlattı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"